belediye ilaçlama

HAKKIMIZDA

1984 yılının haziran ayında kurulmuş olan çevre sağlığı ve ilaçlama sektöründe otuz yıla yakın zaman dan beri insan sağlığını ve çevreyi her zaman ön planda tutmuz ve sizlerin güvenine sahip olmuş ilaçlama firmasıdır. Gerek kemirgen gerekse haşere alanında konusunda uzman tecrübeli ziraat mühendisleri gözetiminde pest control görevini üstlenmiştir kaliteli ve güvenilir ilaçlama şirketimizi yaşamsal alanlardaki haşerelerden korunmak ve kurtulmak için arabilirsiniz size birtelefon kadar yakınız kuruşuz itibariyle İstanbul un il sınırları içerisinde Avrupa Asya yakasında sekize şube ile hizmet veren ilaçlama şirketidir. Amacımız Ekonomik ucuz kalıcı ve kaliteli ilaçlama olan ilaçlama servisimiz ; ilaçlama servisi olarak garantili ilaçlamayı başlatan ilk şirkettir. Tüm dünyada Haşere kontrolünün önemi dünyada her geçen gün artmaktadır. Bu sebeple haşere böcek bakteri ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri iş disiplinine ve çevre bilincine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemiz1984 yılının haziran ayında kurulmuş olan çevre sağlığı ve ilaçlama sektöründe otuz yıla yakın zaman dan beri insan sağlığını ve çevreyi her zaman ön planda tutmuz ve sizlerin güvenine sahip olmuş ilaçlama firmasıdır. Gerek kemirgen gerekse haşere alanında konusunda uzman tecrübeli ziraat mühendisleri gözetiminde pest control görevini üstlenmiştir kaliteli ve güvenilir ilaçlama şirketimizi yaşamsal alanlardaki haşerelerden korunmak ve kurtulmak için arabilirsiniz size birtelefon kadar yakınız kuruşuz itibariyle İstanbul un il sınırları içerisinde Avrupa Asya yakasında sekize şube ile hizmet veren ilaçlama şirketidir. Amacımız Ekonomik ucuz kalıcı ve kaliteli ilaçlama olan ilaçlama servisimiz ; ilaçlama servisi olarak garantili ilaçlamayı başlatan ilk şirkettir. Tüm dünyada Haşere kontrolünün önemi dünyada her geçen gün artmaktadır. Bu sebeple haşere böcek bakteri ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri iş disiplinine ve çevre bilincine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktır. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri en kaliteli bir biçimde uygulamaktayız. Kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığından ruhsatlı dünya sağlık örgütü[vho] tarafından destekli olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve uzman bir firmayız. Amacımız doğru ilaç doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı sağlamaktır. Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız. Doğru ve ekonomik ilaçlama için bizi arayın size en yakın subemizden servislerimizi yönlendirelim.

İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

BELEDİYE İLAÇLAMA

NEDEN BİZ

İstanbul genelinde ilaçlama hizmeti veren firmamız kalite sertifikalı ilaçlama yapmakta olup garantili ilaçlama yapmaktadır.

UZMAN EKİPLER

Uzman ilaçlama ekiplerimiz sayesinde kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

İSTANBUL İLAÇLAMA

Firmamız tüm İstanbul ilçelerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.

BAKANLIK ONAYLI İLAÇLAMA

Belediye ilaçlaması olarak Bakanlık onaylı ilaçlar ile uzman ilaçlama ekipleri tarafından ilaçlama yapmaktayız.

Bazı hizmetlerimiz

İlaçlama firmamızın yaptığı ilaçlama türleri ilaçlama yapılan yer ve duruma göre aşağıdaki ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır

ilaçlama önemli

İlaçlama:

“İlaçlama hizmeti alan değerli müşterilerimiz hizmeti aldığınız firmanın ruhsatlı ve bakanlık onaylı olmasına lüften dikkat ediniz...”

Belediye İlaçlaması